Avago AFBR-57D7APZ-2 8G-850nm-SFP+ Multi-mode Modul Optičkog Primopredajnik

Avago AFBR-57D7APZ-2 8G-850nm-SFP+ Multi-mode Modul Optičkog Primopredajnik

KM 48.18
 

Dostupno za naručivanje
Dostupnost


Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju. Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

Specifikacija

:
SMTE
:
AFBR-57D7APZ-2
Stanju:
Novo i Originalni

Uz robu koja se daje prilikom kupovine